Ota yhteyttä

040 801 4410

Anu Hoskonen

Anu Hoskonen
isännöitsijä, IAT, LKV
anu@walttari.fi
+358 40 144 3864

Hannaleena Kuutilo

Hannaleena Kuutilo
isännöitsijä, IAT, AIT
hannaleena@walttari.fi
+358 40 144 3874

Anna Anjala
Anna Anjala
isännöitsijä, IAT
anna@walttari.fi
+358 40 7557149

Alpo Kukko
Alpo Kukko

auktorisoitu isännöitsijä, AIT, LKV
alpo@walttari.fi
+358 40 670 7043

Juha Leksis
Juha Leksis
isännöitsijä, IAT
juha@walttari.fi
+358 50 539 4400

Anne Lokkinen

Anne Lokkinen
kirjanpitäjä
anne@walttari.fi
+358 40 637 3755

Paivi Soderberg
Päivi Söderberg
kirjanpitäjä
paivi@walttari.fi
+358 50 5444 601

Toimialueemme ovat Kirkkonummi, Espoo ja Helsinki.
Sovithan henkilökohtaisen tapaamisen aina etukäteen isännöitsijän kanssa, niin voimme palvella sinua paremmin.