Ota yhteyttä

PALVELUNUMERO: 
09 23120650

Anu Hoskonen

Anu Hoskonen
isännöitsijä, IAT, LKV
anu@walttari.fi
040 144 3864

Hannaleena Kuutilo

Hannaleena Kuutilo
isännöitsijä, IAT, AIT
hannaleena@walttari.fi
040 144 3874

Anna Anjala
Anna Anjala
isännöitsijä, IAT
anna@walttari.fi
040 7557149

Alpo Kukko
Alpo Kukko

auktorisoitu isännöitsijä, AIT, LKV
alpo@walttari.fi
040 670 7043

Juha Leksis
Juha Leksis
isännöitsijä, IAT
juha@walttari.fi
050 539 4400

Anne Lokkinen

Anne Lokkinen
kirjanpitäjä
anne@walttari.fi
09 231 20608

Paivi Soderberg
Päivi Söderberg
kirjanpitäjä
paivi@walttari.fi
09 231 20609

Anna Vepsäläinen
Anna Vepsäläinen
isännöitsijä IAT, ITS
anna.vepsalainen@walttari.fi
040 547 6002

Sari Koskipalo
Sari Koskipalo
isännöitsijä
sari@walttari.fi
040 480 2201

Marika Julin

Marika Julin, IAT
marika@walttari.fi
09 23120611

Eva Jälkö

Eva Jälkö, KISI, VVT
eva@walttari.fi
09 23120613

Pia Herzman

Pia Herzman, kiinteistösihteeri
pia@walttari.fi
09 23120612

Toimialueemme ovat Kirkkonummi, Espoo, Kauniainen, Länsi-Vantaa ja Helsinki.
Sovithan henkilökohtaisen tapaamisen aina etukäteen isännöitsijän kanssa, niin voimme palvella sinua paremmin.